top of page

בניית אתרים וחנויות E-commerce

שירותי בניית אתרים

סוגים של אתרים:
- בניית אתר חנות וירטואלית
- בניית אתר מבוסס תדמית
- בניית אתר מבוסס קטלוג
- בניית דפי נחיתה -לאיסוף לידים
- בניית כרטיס ביקור דיגיטלי
- בניית אתרים COSTUME MADE-קוד פתוח-פיתוח אתרים

Prototype Designer
אתר מבוסס חנות
Online%20Purchase_edited.jpg

מוכר מוצרים? מעולה!

שנת 2020 הפתיעה מאוד בעלי עסקים, רבים מהם עד לסגר הראשון לא היו מוכנים לשמוע על נושא החנות הדיגיטלית והיו רגילים לשיטה הישנה, מגיע לקוח, מסתכל, בוחן סחורה, רואה מה טוב, ממלא עגלת קניות, ניגש למוכר הקופה, קונה, תודה ויום טוב. באה עלינו לטובה או לרעה מגפת הקורונה או בשמה COVID19 ,קוביד 19 ,disease Coronavirus 2019 ,והדברים ישתנו מקצה לקצה-סגר ראשון, הגבלות, סגר שני, הגבלות, סגר 3 ,4 ,ומי יודע איזה כבר, מבולבלים? גם אנחנו!
אבל דבר 1 בטוח, חייבים להיות בעולם הדיגיטל!
לא יכול להיות מצב שבו יש סחורה, יש מוצרים, איכותיים ככל שיהיו, מגוון רחב ככל שיהיה ולא יהיה ניתן למכור אותם בדרך זו או אחרת. לצד חנות ה OFFLINE הפיזית חייבת לבוא כאחות תאומה חנות דיגיטלית LINE ON שתמיד זמינה ללקוחות, 7/24 ,365 ימים פתוחה. רוצים להגדיל מכירות להגיע ליותר אנשים באזור שלכם או לצאת מהאזור שלכם? אנחנו הכתובת שלכם לצור ביחד את המכונה שנקראת חנות סחר אלקטרוני ב ONLINE.
חשוב לזכור המטרה שלנו היא משותפת, העסק שלנו זה להגדיל את העסק שלכם, החזר השקעה (ROI ) תמיד לנגד עיננו ואנחנו חיים ממנו, נמדדים על פיו ותמיד שואפים להגדיל אותו.

אתר תדמית

סוג הפלטפורמה הגדולה ביותר בתחום בניית האתרים, רוב האתרים בעולם הם אתרי תדמית, זהו בעצם המראה שלכם בעולם העסקי, כרטיס הביקור שלכם ברשת, האתר מציג את החזון שלכם ומהווה כלי שיווקי מובהק למטרות העסקיות שלכם. חשוב מאוד שיהיה עדכני,חדשני ובעל עיצוב מנצח. רוצים להציג תוכן ברשת? למתג את העסק שלכם? לשדר מקצועיות ולהיות ברי סמכא בתחום שלכם? רוצים למכור יותר ולהגדיל את כמות הלקוחות שלכם? אנו נתכנן ונאפיין אתכם, נבנה אסטרטגיה, נחשוב ונמלא את פערי המידע שיש לכם. ניצור חווית משתמש מדהימה ומשפך שיווקי מכוון מטרה בסנכרון מלא עם המערכות המתקדמות ביותר הקיימות בשוק שיאפשרו לנו לבחון ביצועים לאחר מכן, לעשות אנליטיקה לשפר ולקדם תמידית.
קטגוריות באתר לרב יהיו קבועות:
- דף הבית
- אודות-About
- עמוד מוצרים/ גלריה/בלוג/ המלצות
- יצירת קשר
-קישורים למדיה החברתית: פייסבוק, אינסטגרם, יוטיוב, וואטסאפ

 

Portfolio Web Design
אתר מבוסס קטלוג
Colorful yarn

אתר אינטרנט קטלוגי, שמציג את מוצרי החברה בצורה מסודרת ויוצרת חוויה נעימה ללקוח, רצוי להציג את המוצרים שלכם באופן ברור ואטרקטיבי מאוד לרוכשים פוטנציאלים, ניתן לשלב בו שירותים הקיימים אצלכם. ניתן ואף רצוי להציג בו מוצרים ללא מחירים על מנת שהלקוח יבצע פעולה (המרה) וייצור איתכם קשר בין אם מדובר על קטלוג של מאות מוצרים או קטלוג פשוטים של כמה מוצרים בודדים, עדיין ההתרשמות של הלקוחות צריכה להביא להמרות. בקטלוג אין מערכת סליקה ולכן ללקוח לא ניתנת האפשרות לקנות אלא רק לבחון ולהתעניין יותר אינפורמטיבי, חשוב מאוד לכלול בו תמונות המוצרים, שם המוצר, מידות, תיאור, מפרט טכני,מק"ט ועוד. בעזרת אופציה זאת ניתן להציג סינוני של מוצרים, להוסיף קטגוריות שונות ותתי מוצרים. סוג האתר הזה יכול להתאים להרבה עסקים כיום, כגון תחום הדנטלי המציג את מרכולתו, חנויות תכשיטים, חנויות של מוצרים משלימים לניקיון, בתי דפוס ובכלל עסקים שאין להם כרגע יכולת למלא את שרשרת האספקה באנשים, שאין להם את הכלים הלוגיסטיים לתת מענה מכירות ONLINE ומעדיפים להשתמש בטקטיקה הישנה והטובה, להתנהל מול הלקוח בשיחה לבירור פרטים או לשדרוג הזמנות.
שלבים מרכזיים בבניית אתר קטלוג:
- שלב האפיון ומחקר מוצרים מקדים.
- עיצוב ובניית ממשק נוח ונגיש מותאם לקידום.
- בדיקות מקיפות, חיבור לכלל הממשקים הטמעת פיקסלים.
- העלאת האתר לאוויר והתחלת הקידום הממומן להבאת תנועה משמעותית לאתר.

 

בניית דפי נחיתה

פיתוח ועיצוב דפי נחיתה זו היא תורה בפני עצמה, דף נחיתה הוא מרכיב חשוב מאוד כחלק מקמפיין ממומן. בעולם שהכל מתורגם להמרות, מכירות, לידים, תנועת גולשים, חשוב מאוד לשים דגש ולתת את מלוא תשומת הלב לאיכות דפי הנחיתה, וכלל שהדף יהיה מושקע יותר, מעוצב, ברור יותר, בעל משפך שיווקי נכון כל אלו ועוד בסופו של דבר מתורגם להמרות, ללידים, מגדיל אינטראקציות, ניהול דאטה לצרכי פנייה יזומה וישירה, עבודה נכונה ומקיפה מובילה להכנסות והגדלת תקציבי פרסום. לנו יש את המומחים שיבנו, יעצבו את הדף, ישימו דגש על הדברים החשובים, יקשרו אותו למערכות בקרה ומדידה, יעשו עליו ניסוי איכות וינטרו תנועה של גולשים אליו.

אנו ניצור לכם דף נחיתה שיביא תוצאות חד וחלק, דף שיבדל עצמו מהמתחרים, יבלוט בשטח בצורה האפקטיבית ביותר ועדיין לשמור על הצביון שלו וידע לתת פתרונות לנו על מנת שנוכל להשתמש במידע הזה לטובתינו.

כל האתרים שלנו Design Responsive ,מותאמים למובייל ונבנו תוך כדי תשומת לב יתרה על חווית המשתמש הגיע הזמן לבחור נכון, לתת לנו אפשרות להוביל מערך שיווקי מדויק ופשוט לגרום לכם להצליח!

Fashion Blog

התאמה מלאה למנועי חיפוש פופולריים בעולם (Yahoo, Yandex, Bing, Google)
   מערכת ניהול תוכן קלה וידידותית         אפיון מקצועי וחוויית משתמש UI/UX
עיצוב ייחודי בהתאמה אישית         ליווי, תמיכה והמלצות ברי ביצוע הקשורות בפיתוח העסק

bottom of page