top of page

שירותים כללים - Google

קידום ממומן: הקמה, ניהול ותחזוקת קמפיינים ברשת החיפוש: Search Network ברשת המדיה, Google Display Network - GDN ועוד...
קידום אורגני:שיפור מתמיד של תוצאות החיפוש האורגניים במנוע החיפוש בעזרת מילות מפתח נבחרות, כתיבת תוכן, עוגנים ועוד.
YouTube:חשיפה וקידום ממומן.
GMB) Google my business): דף מבוסס מיקום-חשיפה ונראות רשתית.

קידום ממומן (Google SEM) חשיפה מהירה ורחבה
notebook-with-toolls-notes-about-sem-con

בעבר הלא רחוק, מפרסמים היו בעיקר משתמשים ונעזרים בשיטות שיווק המוכרות לנו בערוצים הפרסום המובילים כגון טלוויזיה, רדיו, עיתונות הנקראת היום "המדיה הישנה". במשך שנים אלו היו הפלטפורמות המוכרות והמוכרות ביותר לאיש השיווק הממוצע.
עם התפתחות הטכנולגייה וכניסתם לחיים של הטלפונים החכמים, חוקי המשחק השתנו מקצה לקצה, והיום אם משהו יתעורר מתרדמת של 10-15 שנים לא ידע במה מדובר. הטכנולוגיה הובילה אותנו, בעלי חברות הפרסום לעשות התאמות, להגדיל טווח ידע ומקצועיות לעולם הדינמי של היום. העולם היום ככפר גלובלי ומגרש המשחקים פתוח, בלתי מוגבל אשר נשלט ע"י אלגוריתמיקה בעזרת אמצעים טכנולוגיים חכמים.
היום, 2020 הצרכנים נושמים וחיים דיגיטל, כיאה להתמכרות שלנו לטלפונים החכמים ובדיקה תמידית וחיפוש אחר "קליטה זמינה" ומצב סוללה נמוך יכול להלחיץ מאוד. אופן הפרסום הממומן ודיגיטלי מאפשר לך להתחרות על מיקום התוצאות העליונות והראשונות גם עם חברות וארגונים גדולים ובעלי מוניטין של עשרות שלנו ובעלי תקציבי עתק.
זו החכמה והגדולה של גוגל אשר מאפשרת לכל אחד להיות במשחק של "הגדולים" ולהגיע בעזרת תקציבים סבירים ללקוחות הפוטנציאלים שלהם ובכך לממש את היכולת העסקית של החברה.

קידום ממומן (SEM) של גוגל אין לקוח קטן-יש תקציב מוגבל, ככל שהתקציב יגדל תוכל לחשוף את עסקך ואת שירותך ולהגיע לקהל לקוחות פוטנציאלי גדול ככל האפשר. בעזרת מערכות ניטור, תוכנות מדידה, ניתוח תוצאות ואנליטיקה מהמתקדמות בשוק נוכל ליצור לך יותר תנועה לאתר, משמע, יותר "לידים", משמע, אפשרות סגירה ומכירה גדולות יותר, ולהגדיל את העסק שלך בצורה עקבית.

יתרונות:
פלטפורמה הגדולה בעולם לחיפוש ותוצאות חיפוש.
יכולת מדידת תוצאות בעזרת מערכות הפרסום של Ads Google - מערכת בנוייה על דיווח, שקיפות תקציבית ובעיקר אמינות, כל אלה ועוד עוזרים לנו המפרסמים לקבל את המידע הדרוש על מנת לפרוץ גבולות ולהגיע ללקוחות ולמצות את הפוטנציאל בכל קמפיין.
תשלום על פי פעולות-משלמים רק על קליקים ולא על צפיות - פעולה אקטיבית שהלקוחות יצטרכו לעשות ולהגיע לאתר שלנו.
תקציבים מותאמים - אין לא יכול, יש תקציב מוגבל שלא מותאם לסוג המודעה. כל תקציב משיג מטרה מסוימת, כמובן שאנחנו נדאג להסביר את גובה התקציב הנכון לכל סוג מודעה. הדרך העיקרית היא בשיטת -Click Per Pay או המילים אחרות PPC.
פרסום במספר רב של פלטפורמות - דסקטופ, מובייל, טאבלט. כל מקום שניתן לפתוח דפדפן כמו טלויזיות לדוגמה.
יש לנו את הכלים והידע להגיע ולנתב את המודעות ואת המידע לכל מקום שתבחר!

laptop-computer-displaying-google-logo.j

סוגים של תכניות פרסום:
קמפיין מיועד לרשת החיפוש- Search - חיפוש במנוע של גוגל את השירותים שלכם, החלק הגדול והמרכזי ביותר בפרסום הממומן. ניתן להשיג באמצעות תוכנית הפרסום הזאת. לידים, טלפונים, תנועה לאתר, רכישות מהאתר, יצירת קשר עם הגולש- זהו המקום שאתם רוצים להיות בו, כמה שיותר זמן, כמה שיותר למעלה.
קמפיין מכוון הצגות ב Media, בעיקר מבוסס על באנרים GDN - פרסום בכל הפלטפורמות שגוגל שותפה בהם, אתרים הגדולים בעולם מקנים שטחי פרסום לגוגל ולשם אנחנו נגיע על ידי המודעות שלנו בעיצוב ייחודי מיועד לקהל היעד המתבסס על פי נושא מסויים או מילת מפתח. יכול להתאים לכל מטרה החל ממיתוג מחדש BRANDING-RE ועד מכירות לאתר סחר או איסוף לידים.
קמפיין שיווק מחדש Remarketing - הדרך שלנו "לרדוף" אחרי לקוחות שכבר עשו אינטראקציה כלשהי איתנו, בין אם הם נכנסו לאתר, הקליקו על מודעה, השאירו פרטים לחזרה ועוד. המטרה העיקרית היא להיות במודעות של הלקוחות הפוטנציאלים עד שיעשו המרה (פעולה שהגדרנו מראש שמקדמת את הלקוחות לשיחה/השארת פרטים לחזרה וכד') וירכשו את המוצר או יקבלו את השירות שלנו.
קמפיין לוקאלי Maps Local - מבוסס מיקום על פי המפה. כחלק מתהליך יצירת פרופיל GMB נעיצת סיכת מיקום והגעה לבית העסק בדרך המהירה והקלה ביותר לניווט לבית העסק
קמפיין וידאו YOUTUBE - כחלק בלתי נפרד מגוגל הפלטפורמה של סרטוני הוידאו הנפוצה בעולם- ניתן לפרסם מודעות לפני, במהלך או בסוף צפייה בסרטונים וקליפים ביוטיוב- עוד דרך אשר ניתן להגיע לגולש וללקוח הפוטנציאלי- עיקר התשלום הוא על צפיות במודעה
קמפיין מיילים GMAIL - שליחת דיוור ללקוחות היא דרך מצוינת לרכוש את אמונם ולהביא אותם לגלישה באתר באמצעות מודעות לתיבת הדואר שלהם בצורה אישית וייחודית
קמפיין אפליקציות - אפשרות ייחודית האפשרת לקדם אפקיציות בחניות או האפשרות להגיע לגולשים שמחפשים ומתעניינים אפליקציה כמו שלכם (תחומי עניין, קונספט וכד')

חשוב מאוד לזכור כמה נקודות על שיווק ממומן:
תוצאות הקמפיין הרבה פעמים תלויים במספר גורמים, נמנה כמה מהם:
אסטרטגיה דיגיטלית מתוכננת מראש כתיבה שיווקית נכונה וקולעת למטרה פיתוי ויהירות טרגוט קהל יעד רחב מידי טרגוט קהל יעד צר מידי אופטימיזציה מדוייקת  ויז'ואל גרפיקה וחווית משתמש   תחרות  זמנים ומועדים שונים   רגולציה והגבלות

פרסום דרך YouTube

יוטיוב כיום הוא האתר הוידאו הגדול הפופולרי בעולם, צופים בו על בסיס יומי מיליוני בני אדם בכל העולם ורק בישראל יש לו למעלה מ 4 מיליון משתמשים. בשנת 2006 נרכשה יוטיוב ע"י גוגל ב-65.1 מיליארד דולר, זהו היה סכום אסטרונומי ורב מימדי לתקופה דאז, וכעבור זמן קצר אפשר היה להגיד שזו אחת מהרכישות הטבות שנעשתה. במרוצת השנים המעורבות ביוטיוב גדלה כל כך והגיע למספרים מטורפים, כ-6 מיליארד סרטונים עלו ליוטיוב, מעל ל-2 מיליארד משתמשים מחוברים ליוטיוב מדי חודש, מבחינת כמויות משתמשים יוטיוב מתחרה בפייסבוק/ אינסטגרם/ מסנג'ר/ ווטסאפ כמעט שווה בשווה. בכל דקה עולים ליוטיוב סרטונים באורך צפייה של חודשיים והזמנים האלו ממשיכים לגדול בכל שנה.
חשוב לשים לב כי מעל ל-70% מצפיות ביוטיוב מתרחשות דרך הסמארטפון, וזה ערוץ אשר מגיע לבני 35-18 יותר מכל פרסומת אחרת במדיה הדיגיטלית. אפילו היום יוטיוב מספק כמעט 50% מהזרמת המוזיקה יותר מספוטיפיי (spotify, סאונדקלאוד SOUNDCLOUD. לאחרונה יוטיוב הוציאו פלטפורמה של PRIMUM בתשלום חודשי כמנויים ובכך להגדיל עוד יותר את החשיפה והנוכחות שלה ברשת.

female-hands-laptop.jpg

נשאלת השאלה, מדוע אנו רוצים שתפרסמו ביוטיוב? ישנם כמה סיבות עיקריות לזה:
1. חשיפה מודעות-רוצים להגיע לכמה שיותר גולשים/צופים דרך ערוץ פופולרי במיוחד ולגרום דרך מודעות אלו לזלוג לאתר שלנו או לדף הנחיתה שלנו.
2. מעורבות ותנועה איכותית-במידה ולקוח פוטנציאלי ראה מודעת פרסומת שלנו, והגיע דרכה לאתר, רוב הסיכויים שמבצע המרה, גולש איכותי מתעניין במוצר.
3. "טפיחה על השכם" - לפעמים רוצים לצורכי יחסי ציבור, להציג לאנשים תוכן שהוא מעניין ומושך על מנת לגרום לחשיפה גדולה ככל הניתן ולשכנע דרך פופולריות וויראליות, פרסום בעיקר, ולהראות צפיות ומעורבות בסרטונים עצמם זו דרך נהדרת לגרום לגולש לצפות בסרטונים באתר או בעמוד ולבצע פעולה אקטיבית.

ישנם 4 אפשרויות למודעות ביוטיוב (CAMPAIGN VIDEO TRUEVIEW):
1 .SEARCH-YouTube - מודעת פרסום במנוע החיפוש שלהם ביוטיוב עצמה כאשר מישהו מחפש סרטונים.
2. AD DISPLAY-IN- YouTube - מודעה שמופיעה לצד סרטונים או בתוך סרטון עצמו.
3. AD SLATE-IN - מודעה שמופיעה בתוך הסרטון לפני הצפייה, דווקא האפשרות הזאת יכולה ליצור אנטגוניזם מכיוון שהגולש מקבל הודעה על ההתחלה ולא את הסרטון שהוא בחר לצפות בו, יש לחשוב ולכוון מודעות אלו בזהירות יתרה.
4. AD STREAM-IN - אלו הפרסומות שמתחילות לרוץ בזמן הסרטון שאתם צופים בו אשר ניתן לדלג עליהם בעוד 5...4...3...2..1 ..במידה והוא נשאר על הסרטון זה נספר לצפייה ואז הצופה מקבל את התוכן שלכם. מומלץ בעיקר כשרוצים לקבל הרבה צפיות במוצר ספציפי, ניתן להשתמש במוצרים מובחרים לפני החגים, כגון יין/ דבש /גבינות וכד‘ לסיכומו של עניין, יוטיוב היא פלטפורמה נהדרת לפרסום, שייכת לגוגל ולכן כדאי ורצוי לשים דגש ולתת לה את הכבוד המגיע לה כאשר עושים תוכנית אסטרטגית לחשיפה מירבית.
תאפשרו לנו להשקיע את הכסף שלכם בתבונה על מנת להגיע לתוצאות אופטימליות עבורכם ולקבל החזר השקעה מכובד לתקציב הפרסום שלכם.

פרסום באמצעות פלטפורמת OutBrain/Taboola
Outbrain-taboola-350x233.jpg

פרסום מודעות באתר תוכן מובילים, זוהי אפשרות לפרסום מאוד ממוקד באתרי התוכן המובילים בישראל-MAKO, ONE, YNET כלכליסט, דה מרקר, גלובס, אתרים ברי סמכה ותנועה מטורפת של גולשים, אפשרות זו מספקת חשיפה מאוד גדולה, ודרך פרסום בפלטפורמות אלו ניתן להגיע ללידים איכותים מאוד ותוצאות מרשימות. היתרון בפלטפורמה פרסומות מותאמות לרוב לסוג התוכן אשר מוצג בכתבות באתרים הנ"ל והגולש קורא כתבה וממשיך לכתבה הבאה ולרב לא שם לב שמדובר בפרסומת ממומנת על ידינו אשר מותאמת מראש אליו, מקליק ומגיע לתוכן שלנו. ניתן להוביל לעמודי נחיתה ייעודיים/אתר וכד'. ניתן לבנות קהל איכותי לצורך REMARKETING הן בגוגל והן בפייסבוק.
באפשרות הזאת אינה זולה, אבל אם זהו חלק מאסטרטגיה שלנו במשך השיווק אז היתרונות רבים. כמובן שהשימוש בפלטפורמה הזאת אינה זולה ויש לקחת בחשבון שהתוכן חייב להיות איכותי מאוד והמטרה חייבת להיות מוגדרת מראש וברורה הן ללקוח והן למשתמש הקצה.

שירות SEO קידום אורגני

"שירות" נוסף שמאפשר מנוע החיפוש של GOOGLE ,קידום האורגני הוא הקידום הטבעי שמייצר האתר שלנו לגולשים במנוע החיפוש הפופולרי בעולם. זהו אחד האמצעים המרכזיים ביותר ב-(Page Result Engine Search (SERP.

נסביר בקצרה על נקודות המרכזיות באפשרות הזו.

בעבר, היו הרבה אתרים שחלק המרכזי ממאמצי הקידום שלהם היום תחת המונח חיפוש אורגני- הכי חשוב להופיע בעמוד הראשון בתוצאות הראשונות. נכון, זה היה מאוד פרקטי ומי שהיה שם היה מקבל יותר עבודה, יותר לידים יותר כניסות ובכלל האתר שלו היה פעיל יותר. העבודה של מקדמי אתרים להופיע בעמוד הראשון בתוצאות הראשונות הייתה מאוד קשה: כתבות רבות, מילות מפתח, לינקים מוחבאים מהגולש, טקסט עם מילות מפתח בלבן או מוחבא בקוד, עוגנים וביטויים תחרותיים, קישורים ככל שניתן לדפים פנימיים וחיצוניים ועוד הרבה "טריקים" שדיי נעלמו מהעולם כבר. כל תקופה מסוימת, החל משנת 2000 כ 500 פעמיים חברת גוגל הוציאה עדכון אלגוריתם שלה, נכון חלקת מאוד קטנים וכלל לא משפיעים אבל ישנם כ 2 פעמים בשנה עדכונים גדולים ומשמעותיים ביותר המשפיעים בצורה רחבה על אפשרויות החיפוש האורגני (הפופולריים שבהם פלורידה 2003 ,פנדה 2011 ,פינגווין 2012 ,פיג'ן 2013.

conceptual-seo-analysis-business-with-wo

כאמור, הנקודות המרכזיות בשינויים אלו בSEO:
● אתרים בעלי תוכן איכותי וברי סמכה - ישארו תמיד למעלה.
● מלחמה בלתי פוסקת בקידום שחור המכונה "Black hat"-כובע שחור.
● ניתוח חווית משתמש/לקוח UX.

באופן כללי ישנם כמה פרמטרים מרכזיים "במשחק" של הקידום האורגני כיום וזה מילות מפתח חזקות בכתבות תוכן איכותי באתר, לינקים לאתר ברי סמכה עם תנועות גולשים רלוונטיות מאוד לאתר שאליו מפנים או מקבלים קישור, תנועה גולשים איכותית בעלת דירוג גבוהה ועוד.
קידום האורגני היא תורה שלמה בפני עצמה, אבל אנחנו צריכים לזכור שכיום בעולם הדינמי הרבה לקוחות רוצים לקבל פניות כאן ועכשיו ולא לחכות שנה שנה וחצי עד שנראה תוצאות ועד שנגיע לעמוד הראשון והתוצאות העליונות. התחרות מאוד מאוד גדולה אל מול אינדקסים רבים הפכו עם השנים לשותפים הטבעיים של בעלי העסקים ופיתו אותם להופיע אצלם בשירות ובעצם התחרות על המקום הטבעי מולם בגוגל וכל תנועת הגולשים האיכותית הגיע לאותם אינדקסים ובעצם "זרקה" אתר האתר שלהם לתוצאות הבאות.
נקודות חשובות ביותר בקידום אורגני:
1. תוכן איכותי - מאמרים בעלי תוכן איכותי ורלוונטי לנושא של האתר ותחום המומחיות שלנו.

2. קישורים נכנסים - קישור איכותיים מאתרי ברי סמכה, גדולים ומוכחים בתוכן איכותי שגוגל דרג גבוהה, עוגנים לביטויים.

3. תגיות מטא, מפת אתר ומבנה עמוד וקוד- כותרות המתארות לגוגל מה הוא רואה, כותרות H6-H1 ,גדלים שונים לתעדוף, מפות אתר מגודרת מראש לסורקים (עכבישים) של גוגל, שימוש בכותרות, text alt -שמות לתמונות.
4 .וותק של אתר ודומיין.
5 .שרתים מאובטחים, הגנה על האתר ומערכות ניהול תוכן מסודרות.
6 .חווית גולשים.
7 .קישורים לרשתות חברתיות רבות ככל הניתן.

אנחנו ב-DIGITAL VCU נותנים מענה רחב היקף. ניתן לרכוש מאיתנו חבילות מובנות של קידום אורגני טבעי וקידום ממומן ובכך להתגבר על הזמן הארוך שצופה ללקוח בדר"כ במידה ויבחר רק את חבילת הקידום האורגני.
האתרים שאנו בונים, בכל הפלטפורמות מותאמים למנועי החיפוש בצורה מושלמת, הבנייה מתבצעת בצורה חכמה באופן שבו הלקוח יהיה מ-2 העולמות, אך עליו לזכור שניתן יהיה למצוא אותו בשלב הראשון בעיקר בתוצאות ממומנות, תוצאות 4-1 בכל דף (SEM) וכעבור זמן מה ידרג את עצמו לעולם האורגני ובכך יקבל מעטפת שיווק וקידום לאתר שלו.
הדבר המרכזי לזכור כי כיום כ-80% מהחיפושים מתבצעים דרך הסמארטפון, מוצגות בדף הראשון ללא הגלילה כ-4 תוצאות חיפוש ממומן והרבה מאוד מהקלילים הולכים לשם ולכן, על מנת לקבל תועלת מול עלות עדיף ללקוחות להיות במשחק הממומן- זוהי המלצתנו המרכזית.

bottom of page