שילוב בין עולם התוכן לעולם החזותי (או גוגל לא באמת יודע להסתכל על תמונות)

בעולם השיווק של היום הכול הופך להיות דיגיטלי. מעצבים למשל, בכל תחום, חייבים להביא את עצמם לאינטרנט כדי להצליח.  האופן הברור ביותר למעצבים להראות את עצמם לעולם זה באמצעות תמונות, עשיתם עבודה תראו אותה לעולם. אבל רגע, האם לשים תמונות בפייסבוק או באינסטגרם זה מספיק? כנראה שלא. כל משווק מתחיל יגיד לכם שתוכן הוא המלך ובלי לספק אותו לאנשים השיווק לא באמת עובד.

 

גוגל לא באמת יודע להסתכל על תמונות

למה אתם לא יכולים פשוט להעלות את התמונות שלכם לרשתות חברתיות או לאתרים אחרים (כמו ETSY לדוגמה)?

התשובה פשוטה, כשאנשים רוצים לצרוך משהו (נניח לחפש בעל מקצוע כמוכם) הם הולכים לחפש אותו בגוגל. וגוגל, מה לעשות, לא באמת יודע לזהות תמונות. אמנם לא חסר תוכנות זיהוי כמו Google goggles, או פיתוחים כמו Google glass אבל זיהוי מלא לא באמת קיים. זאת אומרת שאנשים שיחפשו את התמונות שלכם לא ימצאו אותן, אלא אם תחברו אליהן טקסט.

 

הטקסט שמתחבר לתמונות נקרא alt text או טקסט חלופי בעברית. זה השם שאתם נותנים לתמונה לאחר שהעליתם אותה לאתר שלכם. הרשתות החברתיות למיניהן מחליפות תמיד את השם הזה לקוד אחר, כך למעשה גוגל לא יודע לזהות את התמונות שהעליתם לרשתות החברתיות השונות.

 

אנשים צורכים תוכן

הפתרון לכל הסוגיה הזאת הוא הרבה יותר פשוט ממה שנדמה, אנחנו צריכים לשים תמונות כדי למשוך אנשים. אבל כל תמונה חייבת להיות מלווה בטקסט, כי אנשים נמשכים לתמונות אבל צורכים את התוכן המלווה לתמונה. תיק העבודות שלכם לא יכול להיות מורכב מסט ענק של תמונות.

אחרי שהצלחתם למשוך את האנשים אתם צריכים לזכור שיש צורך גם להחזיר אותם לביקורים חוזרים. הביקורים החוזרים הם אלה שיהפכו אותם ממבקרים לרוכשים פוטנציאלים. איך מחזירים אותם לביקורים חוזרים? רשתות חברתיות ורשימות דיוור ממקודות במייל זה הפתרון הקל ביותר. אבל בשביל שהם יתחברו אליכם לאורך זמן אתם צריכים לתת להם ערך מוסף כגון:

  • איך לעצב את הבית המדריך המלא

  • Checklist- כל מה שצריך לקנות לעיצוב חדר התינוק

  • הקטלוג האלטרנטיבי ל – IKEA

ממבקרים אתם תהפכו אותם ללקוחות ומלקוחות לממליצים.

 

איך לקדם את התוכן

אנחנו יודעים שרק אחוז קטן מכל מי שקורא את התוכן שלנו ומסתכל על התמונות יהפוך ללקוח. לכן אנחנו צריכים לעשות מספר פעולות שיווק כדי להגדיל את החשיפה שלנו. השיטה המסורתית נקראת 'שיווק יוצא' והיא מתייחסת לכל הפעולות שאנחנו עושים כדי להגיע למספר גדול ככל הניתן של אנשים בתקווה שנקלע לרצון של חלק מהם לצרוך את המוצר או השירות שלכם. בין השיטות אפשר למצוא קידום ממומן, שיחות קרות, באנרים באתרים, דואר זבל, ספאם, פרסומות בטלוויזיה ועוד דרכים להגיע למקסימום אנשים. השיטות האלה,אם לא נעשות נכון, יעלו לכם הרבה מאד ביחס לתוצאה.

 

 

 

אז מה נעשה שעובד? נפסיק להפריע לאנשים ונתחיל לספק להם דברים שהם באמת צריכים-

במקום להפריע לאנשים לראות טלוויזיה, נעשה סרטונים שאנשים ירצו לראות

במקום לעשות פרסומות כלליות, נלמד את קהל היעד שלנו כדי להגיע בפרסום עם המסר הנכון.

במקום שיחות קרות, ניצור ערך מוסף שאנשים יהיו מוכנים להשאיר את הפרטים שלהם תמורתו.

 

לזכור

לבסוף אתם צריכים דבר אחד ולפתוח עמוד פייסבוק או מכירות ב ETSY  זה לא מספיק, אתם צריכים לגרום לאנשים להכיר אתכם ולתפוס מכם כמומחים בתחומכם. זה לוקח זמן אבל זה מביא להרבה יותר מכירות.

 

 

 

 

 

Please reload

Recent Posts

Please reload

Archive

Please reload

Tags

Please reload

צרו קשר

עקבו אחרינו

  • linkedin
  • facebook

054-4721875

©2012 by VisualCommU.