איך להפוך ל – All Star בפרופיל LinkedIn

May 3, 2016

כמה פעמים יצא לכם לפגוש All-Star? אז נעים מאד אני אחד כזה :), והאמת שגם אתם יכולים להיות ממש בקלות.

 

מהו פרופיל All Star?

בלינקדאין רוצים שיהיה לכם פרופיל מושלם, לכן הם נותנים דירוג לכל פרופיל. הדירוג של הפרופיל נקבע לפי 6 משתנים עליהם נעבור בהמשך וככלל הוא מתחיל ברמת מתחיל, רמת ביניים, מומחה ו- All Star.

חוזק הפרופיל נותן לכם אינדקציה שאתם בכיוון הנכון מבחינת בניית הפרופיל ויקבע בסופו של דבר את קידומו במנוע החיפוש של גוגל ושל לינקדאין.

 

6 כללים לפרופיל מושלם

1. ניסוח כותרת לתפקיד נוכחי – עם פתיחת הפרופיל שלכם בלינקדאין התבקשתם למלא תיאור תפקיד. על מנת ליהנות מפרופיל מושלם אתם צריכים למלא שם טקסט כלשהו. אבל על מנת למשוך גם לקוחות פוטנציאלים כדאי לנסח אותו בצורה מעניינית.

 

 

 

2. נציג בצורה ויזואלית את כל העבודות הקודמות שלנו-  יש לכם תיק עבודות, אתר אינטרנט, הרצאה שהעברתם? תראו אותה בפרופיל שלכם. בדיוק כמו הסכסוך הישראלי – ערבי, מי שיש לו יותר תמונות מנצח בדעת העולם. או במקרה הזה, בדעת האנשים שמבקרים אצלכם בפרופיל.

 

3. לפחות 5 כישורים – יש לכם הרבה כישרון אנחנו יודעים, לינקדאין רוצים שתכתבו מינימום על 5 מהם (מקסימום 50). וכמו כל דבר בלינקדאין, רישום הכישורים יעזור לכם להתקדם בלינקדאין וכמובן גם בגוגל. רישום הכישורים יעזור לקשרים שלכם להמליץ עליכם כמומחים בתחומים שציינתם.

 

4. תמונת פרופיל – קודם כל אתם חייבים תמונה, דבר שני אתם חייבים תמונה של אדם כדי שהפרופיל שלכם יהיה מושלם. המלצה שלי תשימו תמונה רשמית שלכם (בלי בגדי ים, ציורים או אומנות). 

 

5. 50 קשרים – החלק הזה הוא הכי פשוט להבנה, פשוט תגיעו ל- 50 אנשים שאתם מכירים אותם וסומכים עליהם, אל תציעו הצעה לקשר לאנשים שאתם לא מכירים, יש דרכים אחרות לתקשר איתם.

 

6. המלצות – כמה שיותר, יותר טוב. אבל תשתדלו שההמלצות יהיו אמתיות. ההמלצות הכי טובות הם כמובן מלקוחות שלכם, מעסיקים לשעבר וקולגות למקצוע.

 

 

 

 

 

 

זהו עכשיו גם אתם בכיוון של להצטרף לנבחרת ה- All Star של LinkedIn.

 

 

Please reload

Recent Posts

Please reload

Archive

Please reload

Tags

Please reload

צרו קשר

עקבו אחרינו

  • linkedin
  • facebook

054-4721875

©2012 by VisualCommU.