האם החברה שלך מנצלת את הכוח המלא של הרשת?

VisualCommU היא הבית שלכם לכל צרכי השיווק שלכם ברשת. אנחנו כאן לסייע לכם להגיע ללקוחות שהחברה שלכם צריכה, במקום הנכון ובזמן הנכון. מאז היווסדנו ב 2012, למדנו הרבה כדי להבין מה עובד ומה לא, כדי שאתם לא תצטרכו. הניסיון שצברנו מאפשר לנו לבנות תוכנית עבודה לטווח ארוך ייחודית לכל לקוח שלנו.

מי אנחנו

מאז 2012 אנחנו מתעדפים את הצורך של כל לקוח מתחילת העבודה, לאורך זמן במשך שנים. אנחנו אוהבים לעבוד עם הלקוחות שלנו באופן צמוד ובתקשורת רציפה כדי ליצור אסטרטגיות יצירתיות ותוצאות שניתן למדוד אותן.

אלו הכלים שאנו מציעים לך

רשתות חברתיות

תנו לנו למקד אתכם

שיטת הקידום שלנו ברשתות חברתיות תשים את החברה שלכם בחזית. אנחנו יוצרים רעיונות מעניינים ומקוריים, ובעיקר שואפים במיקוד לקהל היעד שאתם רוצים וצרכים להגיע אליו בזמן ובמקום הנכון. באמצעות רעיונות חכמים ותקשורת נכונה בינינו, ניישם אסטרטגיה שתמקסם את ההחזר על ההשקעה שלכם.

פרסום

שעובד בשבילכם

שירותי הפרסום שאנחנו מציעים יאפשרו לעסק שלכם לצמוח ולהגדיל את המותג ברחבי הרשת. אנחנו מתחילים בעבודה משותפת על מנת להבין מה המטרות שלכם מבחינת חשיפה, אינטרקציה ולקוחות. לאחר מכן אנחנו מציגים בפניכם את התוכנית שתעזור לכם להגיע למטרות אלה. בשביל זה הקמנו את העסק: להנגיש את העוצמה שבפרסום באינטנרט לכל חברה.

UX / UI

תנו לנו לדאוג לזה

מחפשים שירותי מיתוג או עיצוב גרפי? תשאירו את זה לנו. אנחנו יודעים מה לעשות כדי לבדל אתכם מהסביבה הצפופה והתחרותית שבה אתם פועלים. עם צוות המומחים שלנו אין משימה גדולה מדי. אנחנו נעבוד ללא הפסקה כדי לספק את התוצאות שאתם שואפים אליהן.

ניהול תוכן

תוצאות שתאהבו

אנחנו מתמחים בשירותי תוכן וניהול תוכן מקצועי. אנחנו מספקים תוכן מקורי, משפיע ומתוחכם לכל אחד מהלקוחות שלנו. אנחנו ממוקדים, מהירים ומספקים בדיוק את העבודה שציפית לה. כתיבת תוכן מקצועי יכולה להועיל רבות לעסק שלך, אתה רק צריך לדעת לבחור את הכותבים הנכונים.

 
מחכים לשמוע ממך
  • linkedin
  • facebook
 

איך להפוך ל – All Star בפרופיל LinkedIn

05/03/2016

שילוב בין עולם התוכן לעולם החזותי (או גוגל לא באמת יודע להסתכל על תמונות)

05/03/2016

שיטות שיווק – שיווק נכנס נגד שיווק יוצא

05/03/2016

1/1
Please reload

צרו קשר

עקבו אחרינו

  • linkedin
  • facebook

054-4721875

©2012 by VisualCommU.