שירותי דיגיטל וסושיאל במיקור חוץ

בין אם יש לך חברת סושיאל בצמיחה והינך בתהליך חיפוש עובדים מקצועיים, או שמה יש בבעלותך חברת פרסום או יח"צ (או כל חברה אחרת) וחשבת שהגיע הזמן להתפתח לתחום הסושיאל. יש לנו את הפתרון המושלם!

 

במהלך השנים צברנו ניסיון רב בניהול קמפיינים, ניהול לקוחות וביצוע אופטמיזציה לפי צרכי הלקוח. את כל הידע הזה ניתן לקבל באופן מעשי, בלי להכשיר עובדים ובלי להקים מחלקות. וכל זה בזמן שהמוניטין נשאר אצלך. אנחנו נעשה את העבודה, תחת המותג שלך. ולך רק ישאר לקחת את הקרדיט

הצד שלכם לנהל את הלקוח, הצד שלנו לספק תוצאות. אם זה באמצעות ניהול קמפיינים, ניהול סושיאל, שירותי עיצוב או כל שירות דיגיטלי אחר.

woman-using-iphone.jpg
איך זה עובד בפועל
likes-social-media.jpg

הרשת שנכנסה לחיינו ב-2006 כרוח סערה, הוקמה בשנת 2004 ,2 שותפים לחדר בהרווארד (התברר בדיעבד שהיו עוד מספר מעורבים) רצו להקים פלטפורמה קטנה להכרויות וגידלו מפלצת תמנון הפולשת על רוב הסושיאל המדיה היום בשווי של יותר 900 מיליארד דולר.
חברות בנות כמו אינסטגרם, מסנג'ר, ווטסאפ המוכרות יותר, ועוד חברות בנות כגון VR OCULUS-מציאות מדומה, TBH-אפליקציה ייעודית לצעירים, פייסבוק Watch-פלטפורמת וידאו וכנראה עוד כמה קניות בעתיד. סה"כ בצורה רשמית פייסבוק רכשה חברות באזור ה-25 מיליארד דולר ועתידה להיכנס לשוק עם מטבע ליברה הוירטואלי. כיאה לרשת סושיאל מדיה הגדולה בעולם, אנו המפרסמים חייבים לדעת לעבוד איתה בצורה הטובה ביותר. לפייסבוק יש את היכולת לשלוט בעולם והיא המתחרה הישירה מול גוגל על הכסף של המפרסמים. לכל אחת יש את הייתרונות שלה בקהלי היעד ועם הזמן למרות שגוגל מקדימה אותה במספר שנים, היא מצמצמת את הפער בצורה משמעותית ואף עולה עליה בפרמטרים רבים (ראו ניסיון של גוגל עם הרשת החברתית +G שקרסה וקיימת היום בתצורה אחרת - Google My Business).

בפייסבוק קיימות 2 אפשרויות:
1. קידום אורגני- ניהול דף ותוכן
2. קידום ממומן- הקמה, ניהול אנליטיקה של קמפיין

לבעלי עסקים גדולים כקטנים כיום קשה מאוד לפרוץ גבולות בעולם האורגני, ופייסבוק לא מושיטה לזה יד, היא מונעת, אמנם בצורה לא רשמית, את החשיפה של מודעות ופוסטים של בעלי עסקים בעולם האורגני ומקצה את כל יעדה לעולם הממומן. כיום החשיפה האורגנית עומדת בקירוב על %5.0 ,כלומר, במידה ופרסמת פוסט וקיימים לך 1000 חברים/עוקבים לדף רק 50 יחשפו לאותה מודעה, ולכן, אנו כמפרסמים נלחמים על תקציבי פרסום של לקוחותינו בקידום ממומן ע"י קבלת החלטות, טרגוט קהלים, חשיפה במודעות, דמוגרפיה, תחומי עניין ועוד. קמפיין אורגני זה חשוב ואנחנו יודעים לנהל אותו ולקרב את הלקוח לקהל היעד שלו על ידי מעורבות של אנשים שהיו בדף שלו, תקשורת עם לקוחות, פניות אישיות ללקוחות, מענה ללקוחות בדף ועוד, זה NICE HAVE TO אבל, אם מעוניינים לפרוץ גבולות חייבים להיות במשחק הממומן.

כיום, קיימים מספר אפשרויות לקמפיין ממומן:
1 .קמפיין מודעות לפי מיקום- LOCATION -קמפיין מבוסס מיקום של העסק.
2 .קמפיין תנועה של גולשים לאתר או לדף ייעודי (נחיתה)-העברת תנועת גולשים לאתר או לדף לצורף איסוף לידים או פרסום הגדלת TRAFFIC.
3 .קמפיין LIKES בעמוד- הגדלת מספר הלייקים בעמוד העסק, הגדלת מעורבות של קהל היעד לחשיפה אורגנית.
4 .קמפיין לידים- בעזרת מודעות לידים וטפסים ייעודיים המאפשרות ללקוח להשאיר פרטים ללא מילוי מורכב ומסורבל של מילוי טפסים וליצור אינטראקציה מול העסק.
5 .קמפיין סרטונים-הגדלת מעורבות וחשיפה אצל לקוחות בעזרת תוכן וידאו.
6 .קמפיין מסנג'ר-במיוחד לפלטפורמה הזאת- קמפיין זמין שמקל מאוד על הלקוחות הפוטנציאלים מכיוון שהם כבר שם ויכלו לנהל שיח מידי מול העסק (ניתן לטרגט ולבנות קהלים שבצעו מעורבות מבעוד מועד דרך שליחת הודעות).

 

לנו יש את הכלים והידע להגיע ולהציע לך את האפשרויות הקיימות במסגרת היעדים שהצבנו ביחד במסגרת התקציבית האפשרית שקיימת. אנחנו ניתן לך את כל האפשרויות ונעשה את ההתאמות הנכונות בשבילכם.

שאלות תשובות

בשנת 2010 אינסטגרם הוקמה, מעוד אפליקציה של תמונות שהיו קיימות מאות בשוק האפליקציות, התבלטה לה אחת מיוחדת שאפשרה לגולשים ולמשתמשים שלה לעשות פילטרים לתמונות, מאז התפתחה לעולם הוידאו ועוד פיצ'רים מיוחדים, כמה פשוט וכמה יעיל ונכון, ואפשרה תוך כדי לעשות לתמונות האלו שיתוף בין חברים- איזה מיוחד זה היה בזמנו. באותם זמנים פייסבוק הייתה השליטה המרכזית ואפשר להגיד הבלעדית בעולם התוכן אחרי שכבר ב-2007/8 השתלטה על מרכז חייהם של רבים וטובים בעולם. תחילת הדרך היה לאינסטגרם בידול מאפליקציות אחרות והיא צברה תאוצה מהירה לכדי 10 מיליון משתמשים בפרק זמן קצר יחסית של שנתיים ורק עם 12 עובדים. אחרי דריסת רגל וזליגה של משתמשים בפייסבוק לפלטפורמה חדשה וצוברת התאוצה, ראתה כי טוב והחליטה פייסבוק לרכוש אותה תמורת סכום אסטרונומי, סכום של 1 מיליארד דולר בשנת 2012 ,שם הייתה קפיצת מדרגה המשמעותית שעשתה אינסטגרם ביחס לכמויות גלישה ותנועה באפליקציה והציגה גידול של אלפי אחוזי משתמשים (2020 ,לפי הורדות של PLAY MARKET למעלה למיליארד הורדות).
כיום הצעירים בגילאי 14 -28 גולשים המון, צורכים המון פרסומות באינסטגרם, כלי פרסומי ושיווקי מדהים לקהל יעד בטווחי הגילאים האלה לטרגט מודעות אליהם.

c17aef39388701b00f5ee735d4f7ec4e_590x.jp